Організаційно-розпорядчі документи Міністерств, відомств, управлінь

Як здійснювати оцінювання учнів в умовах війни: рекомендації Держслужби якості освіти

Оцінювання результатів навчання учнів потребує гнучкості в умовах, коли не всі школи можуть повноцінно відновити освітній процес, а ті заклади, що розпочали навчання, надають освітні послуги чималій кількості дітей, які змушені були покинути свої домівки.

10:33 07.04.2022

Перенесення строків проведення атестації

Міністерство освіти і науки України наказом № 239 від 14 березня 2022 року перенесло строки проведення атестації керівників, їх заступників, інших педагогічних працівників навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти, що підпорядковуються МОН, на один рік.

13:12 16.03.2022

Лист МОН № 1/23219-21 від 30.12.21 року "Про розрахунок обсягу освітньої субвенції на 2022 рік"

Міністерство освіти і науки України за підтримки шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» (SKL International) підготувало інформаційні довідки щодо розрахунку обсягів освітньої субвенції для обласних бюджетів та бюджетів територіальних громад на 2022 рік, які розміщені на вебсайті міністерства за посиланням: https://bit.ly/3zdkOkt

08:05 14.01.2022

Якісна інклюзія: інструкція для керівника школи

За останні десять років інклюзія суттєво проникла в українські школи.  Для порівняння, п’ять років тому в інклюзивних класах навчалось  вдесятеро менше дітей, ніж зараз. Разом із тим,дослідження якості і  інклюзивного навчання, проведене Державною службою якості освіти,  виявило низку викликів на рівні організації інклюзивного навчання,  кваліфікації вчителів, методичного забезпечення освітнього процесу,  розвитку інфраструктури та забезпечення фінансування, взаємодії з і  інклюзивно-ресурсними центрами (ІРЦ).

08:52 11.08.2021

ЛИСТ-РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Керуючись абзацом першим частини третьої статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», Міністерство освіти і науки України своїм наказом від 16 квітня 2018 року № 367 затвердило новий Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (далі - Порядок), зареєстрований Міністерством юстиції України 05 травня 2018 року. Враховуючи стислі строки, в яких впроваджується цей Порядок, а також некоректне тлумачення у соціальних мережах та засобах масової інформації окремих його положень, Міністерство надає роз’яснення щодо практичного застосування відповідних положень.

19:46 09.08.2021

Наказ МОН від 16.04. 2018 року № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти "

Цей Порядок визначає механізми: зарахування дітей до закладів освіти для здобуття початкової, базової чи профільної середньої освіти за денною формою навчання; переведення учнів з одного закладу освіти до іншого; відрахування учнів із закладів освіти.

19:39 09.08.2021