ЛИСТ-РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Дата: 09.08.2021 19:46
Кількість переглядів: 24

Керуючись абзацом першим частини третьої статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», Міністерство освіти і науки України своїм наказом від 16 квітня 2018 року № 367 затвердило новий Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (далі - Порядок), зареєстрований Міністерством юстиції України 05 травня 2018 року. Враховуючи стислі строки, в яких впроваджується цей Порядок, а також некоректне тлумачення у соціальних мережах та засобах масової інформації окремих його положень, Міністерство надає роз’яснення щодо практичного застосування відповідних положень.

Завантажити повний зміст документу