Різдво Христове – родинне свято любові та надії

За давньою традицією, різдвяне святкування починається ще ввечері напередодні Різдва – із духовних та матеріальних приготувань. Вечір цей зветься Святим чи Свят-Вечором, або ж Надвечір'ям Різдва Христового, що припадає на 6 січня.

11:52 06.01.2022

Новорічні свята в школах і дитсадках: пояснення МОЗ

Грудень у школах та садочках насичений святковими заходами. Щоб ризики інфікування COVID-19 були мінімізовані Міністерство охорони здоров’я України радить дотримуватися протиепідемічних заходів.

15:03 21.12.2021

Уряд затвердив нові правила пасажирських перевезень на час карантину

На позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України 11 жовтня внесли   зміни до постанови №1236, які передбачають посилення правил для   пасажирських перевезень у регіонах, де встановили «жовтий»,   «помаранчевий» або «червоний» рівень епіднебезпеки.

19:16 16.10.2021

Акція протесту у Києві: разом за свої права

7 жовтня 2021 року – у Всесвітній день дій за гідну працю – у Києві   відбулася всеукраїнська акція протесту профспілок проти політики   влади щодо утискання прав та гарантій людей праці.

20:26 09.10.2021

Якісні робочі місця, гарантовані трудові права, гідна зарплата – заява Президії ФПУ

Президія Федерації профспілок України ухвалила рішення провести 7  жовтня 2021 року у м. Києві Всеукраїнську попереджувальну акцію  протесту проти просування антисоціальних, антитрудових і  антипрофспілкових законодавчих ініціатив та у зв’язку з відзначенням  Всесвітнього дня дій за гідну працю.

16:56 20.09.2021